Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | CSS610-8G-2S+IN |
| Высота | 46 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Количество портов | 10 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | SFP+ |
| Рабочая температура | від -20˚ до 60˚ C |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Споживана потужність (максимальна) | 11 Вт |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Управление | графічний Web-інтерфейс |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 609 ₴


