
Коммутатор TP-Link TL-SG105 (5-портовый 10/100/1000 Мбит/с настольный коммутатор) (код 68371)
899 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Форм-фактор | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Cертифікація | CE |
| Jumbo-фрейм | 15000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | TL-SG105 |
| Блок питания | зовнішній |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Высота | 25 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Глубина | 98 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Питание | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Количество портов | 5 |
| Кількість юнітів | без вентилятора |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Рабочая температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 Кб |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Системні вимоги | Linuх |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | Некерований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 8.31 Mpps |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴

