Кронштейн Brateck LPA51-221 23" - 42" до 20 кг Наклон : +20°~-20° Поворот : 180 град Отступ от стены: 82~195 ммVESA: 75x75,100x100,200x100,200x200 мм чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brateck |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 75 x 75 |
| Артикул | LPA51-221 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Расстояние до стены | 82 - 195 мм |
| Кут нахилу/повороту | 20/180 |
| Количество степеней свободы | 3 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Материал | Металл |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Особенности | гак для кабелю |
| Тип | поворотно-похилий |
Информация для заказа
- Цена: 609 ₴

