
Лампа настольная LED ColorWay Flexible & Clip со встроенным аккумулятором, White (код 113400)
669 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Напряжение питания | 5В |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CW-DL04FCB-W |
| Висота (мм) | 350 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина (мм) | 148 |
| Источник питания | Від акумулятора, Від мережі |
| Додаткові характеристики | Блок живлення до комплекту не входить,Тип світлодіодів: 14pcs SMD,Світловий потік: 115 Лм,Регулювання напрямку світла 360 градусів,До 5-ти г автон роб |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мощность | 1.5 Вт |
| Температура світіння | 5500K, 6000K |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип выключателя | Сенсорний світлорегулятор |
| Тип крепежа | На робочу поверхню, Прищіпка |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина (мм) | 56 |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴

