
Комутатор Tenda S108 (некерований, 8xFast Ethernet (10/100 Мбит/с)) (код 55099)
439 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenda |
| Форм-фактор | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | S108 |
| Блок питания | зовнішній |
| Высота | 31.7 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Глубина | 90.1 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Питание | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 1.6 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Количество портов | 8 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Fast Ethernet |
| Рабочая температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2 Кб |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | Некерований |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 439 ₴

