
Маршрутизатор TP-Link TL-MR3420 (300Mbps 3G Wireless N Router) (код 54586)
1 559 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Загальні | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TL-MR3420 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet (MDI/MDIX) |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 af PoE |
| Глибина | 138 мм |
| Додаткові порти | USB |
| Захист інформації | WEP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 2 |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS |
| Режими роботи | 3G маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с) |
| Тип антени | незнімні |
| Функції міжмережевого екрану | NAT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559 ₴
