
Корпус Midi-Tower без БЖ Chieftec Gamer AL-02B Hawk (202x453x435 мм, без вентиляторів) (код 116216)
3 359 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AL-02B-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 166 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 379 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 4 |
| Охолодження | Немає попередньо встановлених вентиляторів.Спереду: 3 x 120 мм вентилятори АБО радіатор до 240 мм.Ззаду: 1 x 120 мм вентилятор АБО радіатор до 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 202 x 453 x 435 мм |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0, 2 х USB 3.0, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 359 ₴

