
Корпус Midi-Tower без БП Cougar Blazer Essence (геймерский корпус, алюминий, стекло, 2x3.5",3x2,5", USB3.0/Audio/Mic) (код
8 019 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Материал корпуса | Стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Нет |
| Артикул | CGR-5LMHO |
| Встановлення довгих відеокарт | до 310 мм |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Цвет | Оранжевый |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 17 см |
| Максимальна довжина БЖ | 140 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Side 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особенности | вікно на бічній панелі |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Способ установки | вертикальний |
| Типоразмер | Miditower |
Информация для заказа
- Цена: 8 019 ₴
