
Корпус Midi-Tower без БП Chieftec LG-01B-OP (180 x 404 x 484мм, без вентиляторов) (код 68978)
2 749 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | LG-01B-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 140 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Матеріал корпуса | Пластик. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 484 x 180 x 404 мм (ніжки +3 мм) |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0, 1 х USB 3.0, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 2 749 ₴


