
Блок питания 850Вт Chieftec Proton BDF-850C (ATX 2.3, 140мм, a/PFC, 80 PLUS Bronze) (код 96164)
5 039 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BDF-850C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 140 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 9 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/1 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| Максимальні навантаження | +3.3V / +5V / +12V / -12V / +5VSB 22A / 22A / 70.5A / 0.5A / 3A |
| Модульне підключення кабелів | Є |
| Особливі властивості | Модульне під'єднання кабелів |
| Охлаждение | Вентилятор 140 мм |
| Мощность | 850 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin, 1x8pin |
| Розміри, вага | 160 x 150 x 87 мм |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP), AFC |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 6x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 5 039 ₴


