
Блок живлення 600Вт Chieftec GPC-600S (ATX 2.3, 80%, 120мм, без кабеля живлення) (код 92763)
2 279 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GPC-600S |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/0 |
| Максимальні навантаження | +3.3V - 22A, +5V - 22A, +12V1 - 45A, +12V2, +5VSB - 2.5A, -12V - 0.3A; |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 600 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 86 x 140 мм, 1.5 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), Захист від стрибків струму та напруги (SIP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 279 ₴

