
Блок питания 750Вт Chieftec Polaris 750W (ATX 2.4, 120мм, 80 PLUS Gold, Fully modular cable) (код 116213)
4 989 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PPS-750FC |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна реєстрації бренду | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 8 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/1 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В / +5 В 22 A/22 А, 120 Вт / +12 В 62.5 А, 750 Вт / -12 B: 0.3 A, 3.6 Вт / +5 В 2.5 A, 15 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Є |
| Особливі властивості | Модульне під'єднання кабелів |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 750 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 87 мм |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP), SIP |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 4 989 ₴




