
Блок питания 600Вт Chieftec Task TPS-600S (ATX 2.3, 80 PLUS Bronze, 120мм) (код 115052)
2 609 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Разъемы | |
| Тип разъема подключения питания процессора | 1x4+4pin |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TPS-600S |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/0/5 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +3.3V - 19A, +5V - 17A, +12V1 - 46A, +12V2 - N/A, +5VSB - 2.5A, -12V - 0.3A |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 600 Вт |
| Розміри, вага | 150 x 87 x 140 мм, 1.67 кг |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) від перевантаження через струм (OCP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x6+2pin |
Информация для заказа
- Цена: 2 609 ₴
