
Блок бесперебойного питания APC Back-UPS 850VA/520W, USB charging port, USB, 6+2 Schuko (BE850G2-RS) (код 114685)
10 909 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Імпульсний захист | 310 Дж |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | BE850G2-RS |
| Выходная мощность | 850 ВА/520 Вт |
| Габарити | 130 x 120 x 365 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 220 В |
| Захист | APC |
| Количество розеток | 8 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 12 В, 9 А*год |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 16 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 2.3 хв |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 9.8 хв |
Информация для заказа
- Цена: 10 909 ₴
