
Блок бесперебойного питания EnerGenie EG-UPS-B650 650VA (код 81560)
2 689 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.33 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-B650 |
| Выходная мощность | 650 ВА/390 Вт |
| Габарити | 100 x 280 x 140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 170 - 280 В |
| Захист | EnerGenie |
| Количество розеток | 2 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 12 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 20 хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 689 ₴

