Кронштейн ITECHmount LCD523B 23" - 42" Наклон : -10º ~ +3º до 30 кг Поворот : 180 град Отступ от стены: 56-415 ммVESA:75х75,100x100,200x100,200x200мм чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITech |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x75 мм; 100x100 мм; 200x100 мм; 200x200 мм |
| Артикул | LCD523B |
| Гарантія | 6 місяців |
| Категория | Кронштейни |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Угол наклона | +20°~-20° |
| Количество степеней свободы | 4 |
| Сумісність (діагональ) | 23"-42" |
| Тип | Настінне, похило-поворотне |
Информация для заказа
- Цена: 789 ₴



