
Блок бесперебойного питания LogicPower LPY-B-PSW-1000VA+ ((700Вт), 10A/20A, 12V, с чистой синусоидой, без аккумулятора, для
8 219 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.7 кг |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Артикул | LPY-B-PSW-1000VA+ |
| Выходная мощность | 1000 ВА/700 Вт |
| Габарити | 340 х 145 х 226 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 275 В |
| Захист | LogicPower |
| Количество розеток | 2 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Під'єднувальна 12 В, максимальний струм заряду 20 А |
Информация для заказа
- Цена: 8 219 ₴

