
Подставка-охлаждитель Gembird NBS-1F15-04 для ноутбука до 15" (код 110544)
379 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Цвет | Черный |
| Тип | Подставка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.32 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | NBS-1F15-04 |
| Вентилятори | 1 x 120 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлодіодна підсвітка |
| Питание | від порту USB |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | до 15" |
| Охлаждение | Активне |
| Розміри | 330 х 250 х 27 мм |
Информация для заказа
- Цена: 379 ₴
