
Блок бесперебойного питания EnerGenie EG-UPS-033 (LCD дисплей, USB порт, 1200VA, черный цвет) (код 69237)
5 719 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-033 |
| Выходная мощность | 1200 ВА/720 Вт |
| Габарити | 382 x 222 x 124 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 170 - 280 В |
| Захист | EnerGenie |
| Количество розеток | 5 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 2 x 12 В, 7 А*год |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 12 год |
Информация для заказа
- Цена: 5 719 ₴

