
Блок безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-031 (LCD дисплей, 650VA, Black) (код 69235)
3 309 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-031 |
| Вихідна потужність | 650 ВА/390 Вт |
| Габарити | 340 x 95 x 165 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 180 - 260 В |
| Захист | EnerGenie |
| Кількість розеток | 3 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | 12 рік |
| Час роботи в разі повного навантаження | 8 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 309 ₴


