
Корпус Midi-Tower без БЖ Cougar MX330-G (скло, USB3.0 x 2/USB2.0 x 2/Mic x 1/Audio x 1, 195x473x427мм) (код
3 109 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MX330-G |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 350 |
| Матеріал корпуса | Сталь, гартоване скло |
| Охлаждение | 1 х 120 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 195 x 473 x 427 мм |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
Информация для заказа
- Цена: 3 109 ₴


