
Блок безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS3000-01 3000VA (2400Вт) (код 92837)
19 079 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-PS3000-01 |
| Вихідна потужність | 3000 ВА/2400 Вт |
| Габарити | 467 х 336 х 190 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 170 - 280 В |
| Захист | EnerGenie |
| Захист ліній передавання даних | Захист факс-модему/DSL-модему з боку телефонної лінії з розеткою RJ-11 (на одну двопровідну лінію) |
| Кількість розеток | 6 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Час заряду батарей, рік | 12 рік |
| Час роботи в разі повного навантаження | 30 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 079 ₴

