
Блок питания 750Вт Chieftec A-80 CTG-750C (ATX 2.3, 120мм, semi-modular) (код 53394)
3 889 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Разъемы | |
| Тип разъема подключения питания процессора | 1x4+4pin |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CTG-750C |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 4/2/6 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +3.3V - 22A/ +5V - 22A / +12V 1 - 30A / +12V 2 - 30A / -12V - 0.3A / +5VSB - 2.5A |
| Модульне підключення кабелів | Є |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 750 Вт |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 87 мм |
| Тип | Компьютерный |
| Тип разъема подключения к материнской плате | ATX 24pin |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x6+2pin |
Информация для заказа
- Цена: 3 889 ₴
