
Блок бесперебойного питания APC Easy UPS 650VA/375W, 4xSchuko (BV650I-GR) (код 108962)
5 049 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | BV650I-GR |
| Выходная мощность | 650 ВА/375 Вт |
| Габарити | 165 x 92 x 305 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 190 - 250 В |
| Захист | APC |
| Количество розеток | 4 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 5 049 ₴

