
Блок бесперебойного питания Maxxter MX-UPS-B650-02 650VA, Basic Series (код 100713)
2 499 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxxter |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.33 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | MX-UPS-B650-02 |
| Выходная мощность | 650 ВА/390 Вт |
| Габарити | 280 x 140 x 100 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 170 - 280 В |
| Захист | Maxxter |
| Захист ліній передавання даних | Інтелектуальний захист від перешкод, перевантаження і КЗ |
| Количество розеток | 2 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 12 В, 7 А*год |
| Час заряду батарей, год | 12 год |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 20 хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴

