
Жорсткий диск 3.5" 1TB Western Digital WD Blue (SATA 3, 64MB, 7200rpm) (WD10EZEX) (код 54057)
3 169 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 440 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Артикул | WD10EZEX |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай (Тайвань); Малайзія |
| Максимальна споживана потужність | 6.8 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 30 дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Обсяг буфера | 64 МБ |
| Особливості | HDD для масового застосування |
| Технологія | HDD |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Фізичні розміри | 26.1 х 101.6 х 147 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴
