
Блок бесперебойного питания EnerGenie EG-UPS-002 (с стабилизатором переменного напряжения, 850VA) (код 66132)
3 779 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-002 |
| Выходная мощность | 850 ВА/510 Вт |
| Габарити | 280 x 185 x 95 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 180 - 260 В |
| Захист | EnerGenie |
| Захист ліній передавання даних | Захист факс-модема/DSL-модема з боку телефонної лінії з розеткою RJ-11 (на одну двопровідну лінію) |
| Количество розеток | 4 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 12 В, 7 А*год |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 12 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10 хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 779 ₴

