
Блок бесперебойного питания APC Smart-UPS C 2000VA/1600W, LCD, USB, 6xC13, 1xC19 (код 72856)
58 949 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27.5 кг |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Імпульсний захист | 300 Дж |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | SMC2000I |
| Выходная мощность | 2000 ВА/1300 Вт |
| Габарити | 170 x 216 x 440 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 170 - 300 В |
| Захист | APC |
| Количество розеток | 7 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. |
| Час заряду батарей, год | 3 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 4.9 хв |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 19.6 хв |
Информация для заказа
- Цена: 58 949 ₴
