
Блок бесперебойного питания LogicPower LPY-W-PSW-1500VA+ (((1050Вт), 10A/15A, 24V, с чистой синусоидой, без аккумулятора) (код
12 369 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Артикул | LPY-W-PSW-1500VA+ |
| Выходная мощность | 1500 ВА/1050 Вт |
| Габарити | 310 х 170 х 265 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 275 В |
| Захист | LogicPower |
| Количество розеток | 2 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Під'єднувальна 24 В, максимальний струм заряду 20 А |
Информация для заказа
- Цена: 12 369 ₴

